Välj datum
2017-06-17
2017-06-18
 @sel-row2@ @row2@

Matcher Lör 2017-06-17

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
1 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Hillerød Fodbold:1 -  Stattena IF Blå A1 LA Energi
2 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Dösjöbro IF -  Eslövs BK:1 A2 Stadium
3 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  BK Landora -  Ramlösa Södra IF A3 ICA Ankaret
4 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 10:00  IK Wormo P-06 -  Landskrona bois A4 L-kronaStad
5 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 10:00  Hillerød Fodbold:2 -  Stattena IF Vit E1 WP Korv
6 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Eskilsminne IF Blå -  Borgeby FK Röd E2 FutureITPart
7 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Furulunds IK Gul -  Glumslövs FF Grön D1 5m UCO
8 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Kågeröds BoiF 1 -  IK Wormo D2 5m Adidas
9 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 10:00  Häljarps IF -  Ramlösa Södra D3 - 5m Dennis
10 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  IK Wormo:1 -  Borstahusens BK A1 LA Energi
11 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  Ramlösa södra IF Svart -  Ängelholms FF:1 A2 Stadium
12 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  Glumslöv ff -  IK Wormo:2 A3 ICA Ankaret
13 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  Borgeby FK Vit -  IK Wormo A4 L-kronaStad
14 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  Eskilsminne IF Gul -  IK Wormo 07/08 E1 WP Korv
15 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 10:30  Ängelholms FF:2 -  Ramlösa Södra IF Vit E2 FutureITPart
16 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 10:30  Glumslövs FF Vit -  Furulunds IK Svart D1 5m UCO
17 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 10:30  Kågeröds BoiF 2 -  IK Wormo Blå D2 5m Adidas
18 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  Eslövs BK:1 -  Hillerød Fodbold:1 A1 LA Energi
19 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  Ramlösa Södra IF -  Dösjöbro IF A2 Stadium
20 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  Stattena IF Blå -  BK Landora A3 ICA Ankaret
21 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 11:00  Eslövs BK:2 -  IK Wormo P-06 A4 L-kronaStad
22 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 11:00  Landskrona bois -  Hillerød Fodbold:2 E1 WP Korv
23 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  IK Wormo -  Furulunds IK Gul D1 5m UCO
24 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  Ramlösa Södra -  Kågeröds BoiF 1 D2 5m Adidas
25 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 11:00  Glumslövs FF Grön -  Häljarps IF D3 - 5m Dennis
26 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  Ängelholms FF:1 -  Borstahusens BK A1 LA Energi
27 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  Ramlösa södra IF Svart -  IK Wormo:1 A2 Stadium
28 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  Ramlösa Södra IF Vit -  Glumslöv ff A3 ICA Ankaret
29 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  IK Wormo -  Borgeby FK Röd A4 L-kronaStad
30 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  Borgeby FK Vit -  Eskilsminne IF Blå E1 WP Korv
31 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 11:30  Lunds FF -  Eskilsminne IF Gul E2 FutureITPart
32 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 11:30  Teckomatorps SK -  Glumslövs FF Vit D1 5m UCO
33 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 11:30  Furulunds IK Svart -  Kågeröds BoiF 2 D2 5m Adidas
34 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  IK Wormo:2 -  Ängelholms FF:2 A1 LA Energi
35 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  Dösjöbro IF -  Stattena IF Blå A2 Stadium
36 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  Hillerød Fodbold:1 -  BK Landora A3 ICA Ankaret
37 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  IK Wormo 07/08 -  Billesholms IK A4 L-kronaStad
38 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  Eslövs BK:1 -  Ramlösa Södra IF E1 WP Korv
39 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 12:00  Stattena IF Vit -  Eslövs BK:2 E2 FutureITPart
40 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  Kågeröds BoiF 1 -  Glumslövs FF Grön D1 5m UCO
41 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  Furulunds IK Gul -  Häljarps IF D2 5m Adidas
42 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 12:00  IK Wormo -  Ramlösa Södra D3 - 5m Dennis
43 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 12:30  Borstahusens BK -  Ramlösa södra IF Svart A1 LA Energi
44 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 12:30  IK Wormo:1 -  Ängelholms FF:1 A2 Stadium
45 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 12:30  Hillerød Fodbold:2 -  IK Wormo P-06 A3 ICA Ankaret
46 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 12:30  Eskilsminne IF Blå -  IK Wormo A4 L-kronaStad
47 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 12:30  IK Wormo Blå -  Teckomatorps SK D1 5m UCO
48 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 12:30  Kågeröds BoiF 2 -  Glumslövs FF Vit D2 5m Adidas
49 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Glumslöv ff -  Ängelholms FF:2 A1 LA Energi
50 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Ramlösa Södra IF Vit -  IK Wormo:2 A2 Stadium
51 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Hillerød Fodbold:1 -  Dösjöbro IF A3 ICA Ankaret
52 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Eskilsminne IF Gul -  Billesholms IK A4 L-kronaStad
53 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Lunds FF -  IK Wormo 07/08 E1 WP Korv
54 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  BK Landora -  Eslövs BK:1 E2 FutureITPart
55 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Furulunds IK Gul -  Kågeröds BoiF 1 D1 5m UCO
56 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Häljarps IF -  IK Wormo D2 5m Adidas
57 P09 Grupp A Lör 2017-06-17 13:00  Glumslövs FF Grön -  Ramlösa Södra D3 - 5m Dennis
58 P05 Grupp A Lör 2017-06-17 13:30  Stattena IF Blå -  Ramlösa Södra IF A1 LA Energi
59 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 13:30  Stattena IF Vit -  Landskrona bois A2 Stadium
60 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 13:30  Eslövs BK:2 -  Hillerød Fodbold:2 A3 ICA Ankaret
61 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 13:30  IK Wormo Blå -  Furulunds IK Svart D1 5m UCO
62 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 13:30  Teckomatorps SK -  Kågeröds BoiF 2 D2 5m Adidas
63 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  Borstahusens BK -  Glumslöv ff A1 LA Energi
64 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  IK Wormo:1 -  Ramlösa Södra IF Vit A2 Stadium
65 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  Ängelholms FF:1 -  IK Wormo:2 A3 ICA Ankaret
66 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  Borgeby FK Röd -  Eskilsminne IF Gul A4 L-kronaStad
67 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  Billesholms IK -  IK Wormo E1 WP Korv
68 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 14:00  IK Wormo 07/08 -  Borgeby FK Vit E2 FutureITPart
69 P07 Grupp A Lör 2017-06-17 14:30  Ramlösa södra IF Svart -  Ängelholms FF:2 A1 LA Energi
70 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 14:30  IK Wormo P-06 -  Stattena IF Vit A2 Stadium
71 P05 Grupp B Lör 2017-06-17 14:30  Landskrona bois -  Eslövs BK:2 A3 ICA Ankaret
72 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 14:30  Eskilsminne IF Blå -  Lunds FF A4 L-kronaStad
73 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 14:30  Glumslövs FF Vit -  IK Wormo Blå D1 5m UCO
74 P09 Grupp B Lör 2017-06-17 14:30  Furulunds IK Svart -  Teckomatorps SK D2 5m Adidas
75 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 15:00  Borgeby FK Vit -  Billesholms IK A1 LA Energi
76 F05/06 Grupp A Lör 2017-06-17 15:30  Lunds FF -  Borgeby FK Röd A2 Stadium