Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 GT Söder P04 CUPTEAM 4797-1 to 2140
2 Guif 1 F05 CUPTEAM 4797-2 to 2140
3 Guif 1 P05 CUPTEAM 4797-3 to 2140
4 Guif 1 P06 CUPTEAM 4797-4 to 2140
5 Guif 2 F05 CUPTEAM 4797-5 to 2140
6 Guif 2 P05 CUPTEAM 4797-6 to 2140
7 Guif 2 P06 CUPTEAM 4797-7 to 2140
8 Guif 3 P05 CUPTEAM 4797-8 to 2140
9 Guif 3 P06 CUPTEAM 4797-9 to 2140
10 Gökstens BK F04 CUPTEAM 4797-10 to 2140
11 Hammarby IF P04 CUPTEAM 4797-11 to 2140
13 Hammarby IF 1 P05 CUPTEAM 4797-13 to 2140
14 Hammarby IF 1 P06 CUPTEAM 4797-14 to 2140
15 Hammarby IF 2 P05 CUPTEAM 4797-15 to 2140
16 Hammarby IF 2 P06 CUPTEAM 4797-16 to 2140
17 Hammarby IF HF F05 CUPTEAM 4797-17 to 2140
18 Hanvikens SK F04 CUPTEAM 4797-18 to 2140
19 Huddinge HK P04 CUPTEAM 4797-19 to 2140
20 Huddinge HK P05 CUPTEAM 4797-20 to 2140
21 Huddinge HK 1 F05 CUPTEAM 4797-21 to 2140
22 Huddinge HK 1 F06 CUPTEAM 4797-22 to 2140
23 Huddinge HK 2 F05 CUPTEAM 4797-23 to 2140
24 Huddinge HK 2 F06 CUPTEAM 4797-24 to 2140
25 Huddinge HK 3 F05 CUPTEAM 4797-25 to 2140
26 Huddinge HK 3 F06 CUPTEAM 4797-26 to 2140
27 IF Swithiod F04 CUPTEAM 4797-27 to 2140
28 IFK Strängnäs Vit P05 CUPTEAM 4797-28 to 2140
30 IFK Tumba HK F06 CUPTEAM 4797-30 to 2140
29 IFK Tumba HK P04 CUPTEAM 4797-29 to 2140
31 IFK Tumba HK 1 F05 CUPTEAM 4797-31 to 2140
32 IFK Tumba HK 1 P06 CUPTEAM 4797-32 to 2140
33 IFK Tumba HK 2 F05 CUPTEAM 4797-33 to 2140
39 IFK Tumba HK 2 F06 CUPTEAM 4797-39 to 2140
34 IFK Tumba HK 2 P06 CUPTEAM 4797-34 to 2140
61 IFK Tumba HK 3 P06 CUPTEAM 4797-61 to 2140
36 Lidingö SK P04 CUPTEAM 4797-36 to 2140
37 Sannadals SK F04 CUPTEAM 4797-37 to 2140
38 Sannadals SK F05 CUPTEAM 4797-38 to 2140
40 Sannadals SK P06 CUPTEAM 4797-40 to 2140
41 Skogås HK F05 CUPTEAM 4797-41 to 2140
42 Skogås HK F06 CUPTEAM 4797-42 to 2140
43 Skogås HK 1 F04 CUPTEAM 4797-43 to 2140
44 Skogås HK 2 F04 CUPTEAM 4797-44 to 2140
45 Skogås HK 3 F04 CUPTEAM 4797-45 to 2140
46 Skogås HK Grön P06 CUPTEAM 4797-46 to 2140
47 Skogås HK Vit P06 CUPTEAM 4797-47 to 2140
48 Skuru IK 1 F04 CUPTEAM 4797-48 to 2140
49 Skuru IK 1 F05 CUPTEAM 4797-49 to 2140
50 Skuru IK 2 F04 CUPTEAM 4797-50 to 2140
51 Skuru IK 2 F05 CUPTEAM 4797-51 to 2140
52 Sollentuna HK P04 CUPTEAM 4797-52 to 2140
53 Sorunda P05 CUPTEAM 4797-53 to 2140
54 Spårvägen HF F05 CUPTEAM 4797-54 to 2140
55 Spårvägen HF 1 F04 CUPTEAM 4797-55 to 2140
56 Spårvägen HF 2 F04 CUPTEAM 4797-56 to 2140
57 Täby HBK F04 CUPTEAM 4797-57 to 2140
58 Täby HBK F06 CUPTEAM 4797-58 to 2140
59 Täby HBK P06 CUPTEAM 4797-59 to 2140
60 Älta IF F05 CUPTEAM 4797-60 to 2140