Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 GT Söder P04 CUPTEAM 4797-1 til 1231
2 Guif 1 F05 CUPTEAM 4797-2 til 1231
3 Guif 1 P05 CUPTEAM 4797-3 til 1231
4 Guif 1 P06 CUPTEAM 4797-4 til 1231
5 Guif 2 F05 CUPTEAM 4797-5 til 1231
6 Guif 2 P05 CUPTEAM 4797-6 til 1231
7 Guif 2 P06 CUPTEAM 4797-7 til 1231
8 Guif 3 P05 CUPTEAM 4797-8 til 1231
9 Guif 3 P06 CUPTEAM 4797-9 til 1231
10 Gökstens BK F04 CUPTEAM 4797-10 til 1231
11 Hammarby IF P04 CUPTEAM 4797-11 til 1231
13 Hammarby IF 1 P05 CUPTEAM 4797-13 til 1231
14 Hammarby IF 1 P06 CUPTEAM 4797-14 til 1231
15 Hammarby IF 2 P05 CUPTEAM 4797-15 til 1231
16 Hammarby IF 2 P06 CUPTEAM 4797-16 til 1231
17 Hammarby IF HF F05 CUPTEAM 4797-17 til 1231
18 Hanvikens SK F04 CUPTEAM 4797-18 til 1231
19 Huddinge HK P04 CUPTEAM 4797-19 til 1231
20 Huddinge HK P05 CUPTEAM 4797-20 til 1231
21 Huddinge HK 1 F05 CUPTEAM 4797-21 til 1231
22 Huddinge HK 1 F06 CUPTEAM 4797-22 til 1231
23 Huddinge HK 2 F05 CUPTEAM 4797-23 til 1231
24 Huddinge HK 2 F06 CUPTEAM 4797-24 til 1231
25 Huddinge HK 3 F05 CUPTEAM 4797-25 til 1231
26 Huddinge HK 3 F06 CUPTEAM 4797-26 til 1231
27 IF Swithiod F04 CUPTEAM 4797-27 til 1231
28 IFK Strängnäs Vit P05 CUPTEAM 4797-28 til 1231
30 IFK Tumba HK F06 CUPTEAM 4797-30 til 1231
29 IFK Tumba HK P04 CUPTEAM 4797-29 til 1231
31 IFK Tumba HK 1 F05 CUPTEAM 4797-31 til 1231
32 IFK Tumba HK 1 P06 CUPTEAM 4797-32 til 1231
33 IFK Tumba HK 2 F05 CUPTEAM 4797-33 til 1231
39 IFK Tumba HK 2 F06 CUPTEAM 4797-39 til 1231
34 IFK Tumba HK 2 P06 CUPTEAM 4797-34 til 1231
61 IFK Tumba HK 3 P06 CUPTEAM 4797-61 til 1231
36 Lidingö SK P04 CUPTEAM 4797-36 til 1231
37 Sannadals SK F04 CUPTEAM 4797-37 til 1231
38 Sannadals SK F05 CUPTEAM 4797-38 til 1231
40 Sannadals SK P06 CUPTEAM 4797-40 til 1231
41 Skogås HK F05 CUPTEAM 4797-41 til 1231
42 Skogås HK F06 CUPTEAM 4797-42 til 1231
43 Skogås HK 1 F04 CUPTEAM 4797-43 til 1231
44 Skogås HK 2 F04 CUPTEAM 4797-44 til 1231
45 Skogås HK 3 F04 CUPTEAM 4797-45 til 1231
46 Skogås HK Grön P06 CUPTEAM 4797-46 til 1231
47 Skogås HK Vit P06 CUPTEAM 4797-47 til 1231
48 Skuru IK 1 F04 CUPTEAM 4797-48 til 1231
49 Skuru IK 1 F05 CUPTEAM 4797-49 til 1231
50 Skuru IK 2 F04 CUPTEAM 4797-50 til 1231
51 Skuru IK 2 F05 CUPTEAM 4797-51 til 1231
52 Sollentuna HK P04 CUPTEAM 4797-52 til 1231
53 Sorunda P05 CUPTEAM 4797-53 til 1231
54 Spårvägen HF F05 CUPTEAM 4797-54 til 1231
55 Spårvägen HF 1 F04 CUPTEAM 4797-55 til 1231
56 Spårvägen HF 2 F04 CUPTEAM 4797-56 til 1231
57 Täby HBK F04 CUPTEAM 4797-57 til 1231
58 Täby HBK F06 CUPTEAM 4797-58 til 1231
59 Täby HBK P06 CUPTEAM 4797-59 til 1231
60 Älta IF F05 CUPTEAM 4797-60 til 1231